Vdes ish-konkurrentja e The Voice

By

Nuk ia doli dot të luftonte sëmundjen e keqe…

Një ish-konkurrente e The Voice me emrin Beverly McClellan, ka vdekur tragjikisht në moshën 49-vjeçare.

The Blast raporton se ajo vdiq pasi u ndesh me kancerin.

Në momentin e vdekjes, ajo ishte e rrethuar nga të dashurit dhe partnerja e saj Monique.

Beverly ishte e treta në sezonin e parë të The Voice dhe ishte pjesë e ekipit të Christina Aguilera.

Artikuj të ngjashëm