Vazhdon puna në studio për Era Istrefin

By

Era Istrefi po vazhdon të punojë në projekte të reja.

Këngëtarja e cila ka muaj që nuk ka publikuar këngë të re, ka qëndruar mbrëmë sërish në studio për krijimet të cilat mund të publikohet së shpejti.

Para pak javësh, ajo zbuloi për fansat se po përgatitet që të sjellë këngë të reja dhe se mezi pret t’i ndajë ato me publikun.

Nuk ka ende detaje nëse projektet janë në gjuhën shqipe apo angleze./Prive.al

Artikuj të ngjashëm