Valltari shqiptar pjesë e trupës së “Magic Mike Live”

By

Burim Jusufi lindi në 18 dhjetor 1986, në Bukoviq, Maqedoni. Ai është pjesë e duetit valltarë, Jay Brothers, së bashku me vëllain e tij, Illjaz Jusufi.

Për më shumë ndiqni materialin e mëposhtëm:

Ai është i njohur edhe për punën e tij në serinë televizive Welcome to My World and East Los High si dhe filmin Breakout.

Burimi ishte po ashtu finalist i “So you think you can dance”, një konkurs amerikan i vallëzimit.

Ai tashmë ka dëshmuar veten si një valltar profesional duke marrë pjesë në turne të “Magic Mike Live” – eksperiencë argëtuese e klasit të parë bazuar në filmat hit Magic Mike dhe Magic Mike XXL. /Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm