Valdrin Sahiti vaksinohet kundër COVID-19

By

Me anë të një postimi ditën e sotme në Instagram, dizanjatori i famshëm, Valdrin Sahiti njoftoi se është vaksinuar.

Vaksinimi është administruar në Shqipëri, dhe ai ka marrë vaksinën AstraZeneca.

Me dozën e parë të vaksinuar, kreatori duhet të presë edhe dy muaj për të marrë dozën e dytë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm