Valdrin Sahiti tregon se si po ndjehet pasi u vaksinua kundër koronavirusit (FOTO)

By

Para pak ditësh, dizajneri i njohur shqiptar Valdrin Sahiti, u vaksinua kundër COVID-19 në Shqipëri.

Ai u imunizua me AstaZeneca dhe këtë e bëri të ditur përmes rrjeteve sociale.

Së fundmi, Sahiti hyri sërish në Instagram për t’iu përgjigjur të gjithë atyre që e kanë pyetur se si është gjendja e tij pas vaksinimit.

Ai tha se ka ethe, temperaturë, plogështi shumë dhe kokëdhembje. Gjithsesi, dizajneri thotë se çdo simptomë nga vaksina është më e arsyeshme se mos-vaksinimi.

Artikuj të ngjashëm