Valdrin Sahiti lanson koleksionin e ri (VIDEO)

By

Pas sukseseve të njëpasnjëshme, Valdrin Sahiti e ka lansuar koleksionin e ri pranverë/verë.

Koleksioni këtë vit quhet ‘Valdrin Sahiti Black’.

Edhe kësaj radhe si çdo herë tjetër, çdo fustan është i punuar deri në detaje dhe shumë unik.

Më poshtë shihna ca copëza të ‘arta’ nga duart e dizajnerit që së fundmi veshi edhe Khloe Kardashianin./Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm