Vajzës së Ryva Kajtazit i bëjnë dhuratë speciale nga Maison de Parfum

By

Pak ditë më parë, ju njoftuam se në Maison de Parfum mund të zgjedhni tashmë aromat më të mira edhe për fëmijët tuaj.

Shtëpia e parfumeve që gjendet në Royal Mall në Prishtinë ka menduar edhe për më të dashurit tuaj, duke sjellë linja franceze në forma shumë interesante dhe të përshtatura për vogëlushet.

Aromën speciale për fëmijën e saj e zgjodhi sot këngëtarja e njohur Ryva Kajtazi.

Ajo ia bleu një parfum vajzës së saj e cila e ka emrin Dorela.

Siç duket Dorelas i pëlqeu dhurata simpatike e bërë nga nëna e saj pasi në fotografi ajo shihet me të në dorë.

Mos harroni, përveç shumë aromave për të rritur të cilat janë ekstra të veçanta, Maison de Parfum ka shumë lloje edhe për fëmijët./Prive.al

Artikuj të ngjashëm