Vajza vini re: Këto gjëra duhet t’i keni patjetër në dollap për 2019-tën!

By

Ka gjithmonë një vit e një sezon që sjellë gjëra të reja, që me patjetër duhet t’i keni në dollapin tuaj.

Ca gjëra nga viti i kaluar sado që juve ju pëlqejnë, mund të jenë pak jashtë mode këtë vit – dhe jo, s’po u themi t’i hidhni vetëm se ruajini në dollap, vetëm në rast se moda i kërkon sërish.

Opsionet për këtë vit janë të shumta e edhe blerjet online e kanë mundësuar që t’i keni në dollapin tuaj gjërat më IN pa lëvizur fare nga divani i rehatshëm i shtëpisë.

Dhe ekspertët e modës kanë dhënë idetë e tyre se çfarë s’duhet të mungojë assesi në dollapin tuaj në vitin 2019-të, dhe po goca, të gjitha janë të përballueshme!

Një veshje perfekte festash si kjo në foto!

image

Qafore minimale elegante

image

Një fustan që mund ta vishni kudo, edhe për “përhajrat” me nënën apo apo me VJEHRRËN!

Printed bow dress

Një xhaketë shiu

Right as Rain Packable Print Hooded Raincoat, Main, color, 410

Një veshje me të cilën dalloheni nga kilometra larg sepse është TEJET E VECANTË!

Aksesorët e flokëve POOOO… janë IN përsëri

satin turban headband - women's hair accessories
image

Artikuj të ngjashëm