Vajza nëse deri tash s’ua mori zemrat, më këtë video Butrint Ymeri do t’iu shkrijë (VIDEO)

By

Rrallë herë estrada jonë ka pasur çuna simpatikë sikurse është ai.

Këngëtari Butrint Ymeri ka një buzëqeshje të rrallë, me të cilat i ka bërë përvete vajzat e shpesh ua ka thyer zemrat.

Por zemrën e tij, deri më tash e ka marrë vetëm një vajzë dhe ajo nuk është ndonjë partnere e tija.

Mbesa e Butrintit Arjona, është e vetmja për të cilën Butrinti shkruan e flet në rrjetet sociale e madje, kalon kohë kualitative me të.

Në një video që ka publikuar në rrjete sociale, ai shihet duke lozur me mbesën e tij 2 muajshe e duke i buzëqeshur. /Prive.al

Butrint Ymeri me mbesën Arjonën ???

A post shared by Prive.al (@prive.al) on

Artikuj të ngjashëm