Vajza në fotografi sot këngëtare e njohur në trojet shqiptare

By

Ndërsa e gjithë bota pothuajse është vetizoluar për shkak të koronavirusit, rrjetet sociale kanë shpërthyer me postime të ndryshme nga përdoruesit.

Të famshmit kanë filluar të krijojnë video të ndryshme, lidhje live, gatime, aktivitete në kushte shtëpie dhe shumë gjëra të tjera në mënyrë që të jenë sa më afër adhuruesve të tyre.

Ndër to, edhe publikimi i fotografive të marra nga akriva.

Rovena Dilo së fundmi publikoi një imazh shumë simpatik i realizuar në vitet e ’80-ta.

A ju duket ndryshe apo është ajo Rovenë që shohim sot.

Na thoni mendimin tuaj!/Prive.al

Artikuj të ngjashëm