Vajza, ja disa aksesorë për ju që kompletojnë çdo detaj për ditën e martesës

By

\Sezona e dasmave është shumë afër. Ju me siguri keni muaj që planifikoni dasmën tuaj, qe nga buqeta e luleve, fustani dhe salla ku do të mbahet dita juaj më e veçantë e jetës.

Po edhe nëse nuk jeni nusja këtë verë, por jeni shoqëruese nderi apo mysafire në dasmë, ne kemi një mori propozimesh për aksesorë që do zbukurojnë flokët tuaj.

Këta aksesorë, me dantellë, rruaza të bardha, e perla garantojnë transformimin e flokëve tuaj e shtuar kësaj këto janë trend i cili është rikthyer kohëve të fundit. /Prive.al

bridal hair accessories

bridal hair accessories

bridal hair accessories

bridal hair accessories

bridal hair accessories

 

 

Artikuj të ngjashëm