Vajza i pate valltarët super seksi të Bebe Rexhës në performancën e fundit?

By

Mbrëmë në Shtetet e Bashkuara këngëtarja Bebe Rexha ka dhënë performancë live dhe ajo ishte e shoqëruar me dy valltarë në skenë.

Këngëtarja ka performuar në skenë me dy valltarë super seksi dhe shumë muskulozë këngën e saj të re “Last Hurrah”.

Fotografitë nga performanca i ka publikuar në Instagram vet këngëtarja, e cila ka kënduar live dhe ka sjellë performancë e cila ngjason shumë me klipin e saj të fundit kontrovers. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm