Vajza e madhe e Fjollës feston ditëlindjen

By

Fjolla Morina sot ka festë. 17 vite më parë Fjolla u bë nënë për herë të parë duke sjellur në jetë vajzën, Lediana.

Lediana feston ditëlindjen dhe pamje nga sesioni fotografil i festës i ka ndarë me publikun Fjolla.

Vajza e parë e Morinës tashmë është goxha e rritur e këngëtarja nuk mund të ishte më krenare./Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm