Vajza e Ledrit dhe Sarës bëhet me Instagram!

By

Vajza e Ledrit dhe Sarës është bërë me Instagram.

Prindërit e vogëlushes kanë vendosur që asaj t’i hapin një llogari e cila menaxhohet nga ata.

Poem Vula është emri me të cilën e gjeni vajzën e porsalindur në rrjete sociale./Prive.al

Artikuj të ngjashëm