Vajza e cilës modele të njohur po feston sot 10 mujorin e lindjes?!

By

Dita e sotme duket dë jetë një ditë feste për modelen e njohur e cila jeton dhe vepron në SHBA, Emina Çunmulaj.

Kjo pasi pikërisht ditën e sotme vajza e saj Ella Faria mbush plot 10 muaj që nga ardhja në saj në jetë.

E me rastin e këtij jubileu surprizat për vajzën nuk kanë munguar e ndër më të mirat padyshim ishte vizita e motrës së modeles e cila hyn ndër njerëzit e preferuar të Ellas.

Sidoqoftë i urojmë jetë të gjatë e të lumtur bukuroshes së vogël. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm