Vajza e cilës aktore të famshme është kjo bukuroshe ?! (FOTO)

By

Të gjithë e kujtojmë atë për rolin e “Zanës” tek “Familja Moderne” me të cilin arriti kulmin e famës e u bë e njohur gjithandej në trojet shqiptare.

E fjala është për aktoren shumë të njohur Yllka Gashi e cila tash e një kohë e ka lënë anash aktrimin duke i’u përkushtuar kështu më tepër familjes ku edhe u bënë vite që ajo ka fituar epitetin e nënës.

Yllka ka një vajzë me emrin Nina e duket se ajo po i plotëson shumicën e kohës dhe po e përmbush atë në të gjitha aspektet.

Kujtojmë se Amerika është vendi që aktorja ka zgjedhur tash e një kohë për të jetuar e sigurisht se edhe kjo është një prej shumë arsyeve që ajo nuk është aktive në skenën tonë./Prive.al/

 

Artikuj të ngjashëm