Vajza e Arta Bajramit feston ditëlindjen, Don Arbas e uron me fjalët më të mira

By

Sot feston ditëlindjen, vajza e madhe e Arta Bajramit.

Këtë e ka bërë të ditur Don Arbas, producenti I njohur shqiptar njëkohësisht vëllai i këngëtares.

Ai hyri në llogarinë e tij në Instagram për të postuar një fotografi të mbesës së tij dhe për të shkruar: “Urime ditlindjen e 9’t 🎂 Princesha Victoria te don Dajo shum”.

Victoria është fëmija i parë që e bëri nënë Artën.

Ende nuk ka një urim nga ana e saj në rrjetet sociale./Prive.al

Artikuj të ngjashëm