V.I.P se jo mahi: Elvana Gjata shoqërohet me Louis Hamilton?

By

Që kur u arratis në SHBA gjatë vitit të kaluar, këngëtarja Elvana Gjata ka filluar të shoqërohet me emra ndërkombëtarë.

Gjata që së fundmi pati disa koncerte në Shqipëri e Kosovë, po bën edhe një turne personal në Europë, duke vizituar fillimisht Francën, më pas Italinë e pastaj edhe Kroacinë ku po zhvillohej Formula 1.

E shoqëruar nga Poo Bear dhe familja e tij, Elvana Gjata siç duket ka kaluar një ditë edhe me kampionin Loius Hamilton pasi që në profilin e saj në Instagram, ajo i ka bërë tag dhe i falënderohet që i priti. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm