Ushtari amerikan në duet me Gjikon

By

U bë i famshëm për një kohë të shkurtër me interpretimin e këngëve në gjuhën shqipe.

Por, ushtari amerikan që është edhe për pak javë në Kosovë nuk e ka ndërmend të ndalet!

Pas disa këngëve të Capital T dhe emrave të tjerë, ai ka realizuar edhe videon e rradhës, më të vecantë se tjerat.

Kjo për faktin se kësaj here, ai ka interpretuar me gjithë artistin e këngës.

‘Bashkëpunimi’ është bërë me Gjikon në një prej radiove të vendit.

Ndiqeni të plotë më poshtë

Gabime live me @allglorygoestogod ?? #salute #KFORBASE

A post shared by GJ I K O (@gjikotheflyboy) on

Artikuj të ngjashëm