Urimi i veçantë i Robertit dhe Renée për ditëlindjen e Norës

By

Këngëtarja Nora Istrefi sot feston ditëlindjen.

E lindur në Prishtinë në vitin 1986, ajo mbush sot 33 pranvera.

Në këtë ditëlindje me shifër të veçantë, ka qenë Roberti, bashkëshorti i Norës ai që ka menduar për urimin më të bukur, e njëkohësisht edhe më të thjeshtë.

Me Renee në prehër, babë e bijë kanë interpretuar këngën e ditëlindjes si urim për njeriun më të shtrenjtë të tyre.

Edhe 100 për Norën! /Prive.al

Artikuj të ngjashëm