Urimi i veçantë i Dua Lipës për Krishtlindje

By

Ajo është njëra nga këngëtaret më të famshme në botë dhe është me prejardhje nga Kosova.

Dua Lipa ka bërë një urim të veçantë me rastin e festës së Krishtlindjeve përmes rrjetit social Twitter.

“Gëzuar Krishtlindjet dhe Vitin e Ri, paçit fat të gjithë”, ka shkruar Lipa.

Artikuj të ngjashëm