Urimi i ëmbël i reperit shqiptar për dyvjetorin e vajzës (FOTO)

By

Sot feston ditëlindjen vajza dyvjeçare e Milot Hasangjekajt.

Reperi hyri në Instagram për të postuar një fotografi të vogëlushes dhe për ta uruar në mënyrën më të mirë.

“Babi e ka nje pinceshe e ajo sot i mbushe 2 vjet #Rebeka #2vjet
E kom zemër”, ka shkruar ai.

Nëse nuk e dini, “Ani ani” është projekti i fundit i tij me emrin artistik Bigem./Prive.al

Artikuj të ngjashëm