Urimi i Albatritit për gruan e tij Egzonën nuk mund të ishte më i ëmbël se kaq (FOTO)

By

Këngëtari Albatrit Muqiqi dhe gruaja e tij Egzona Muqiqi, tashmë e disa vite janë të martuar, dhe çifti së bashku janë prindër të tre fëmijëve, dy vajzave dhe të një djali.

Sot Egzona feston ditëlindjen, e për këtë ditë ajo mori urime të shumta nga familja, miqt, kolegët dhe një urim mjaft i veçantë ishte nga bashkëshorti i saj Albatriti.

“I bekuar me ty, urime ditëlindjen zemër. Të dhashtë zoti shëndetin dhe gjitha të mirat ashtu si e ke shpirtin, të dua,” shkroi Albatriti në mbishkrimin e fotografisë së publikuar në InstaStory.

Egzona, festofsh gjithmonë e lumtur. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm