Upss, Tayna-n e tradhton fustani

By

Tayna po vazhdon të eksperimentojë me modele të flokëve. Vetëm dje ajo debutoi me flokë të gjatë me ngjyrë të zbehtë roze.

View this post on Instagram

Hola papi🌸

A post shared by Tayna (@tayna) on

Më vonë, ajo doli të shijojë pak kohë të lirë pas një pune intensive në projektin e saj për të cilin nuk ka ndarë shumë detaje.

Ajo kishte veshur një fustan të bardhë e me dekolte të hapur, mirëpo në një moment në një lëvizje të pakoordinuar mirë, dekolteja u hap më shumë se që duhej.

Këtë fotografi ajo e ka ndarë në llogarinë e saj në Instagram, dhe për modesti ka vendosur një emoji lule në pjesën ku dekolteja u hap. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm