Unikkatili së shpejti me këngë të re (FOTO)

By

Reperi i njohur shqiptar, Unikkatil, së shpejti sjellë këngën e tij të re.

Lajmi u bë i ditur përmes një postimi në një faqe të The Bloody Alboz.

“A me i prit dhe pak Unikkatili kta te estrades qe jan mledh krejt bashk me bo 1 hit per me kap do dasma tallava 🤣✌ Po ju lam dhe pak afat e nfund me jau pshur hitet me real rap ! Se jan bo si grat tu ja bo share 1ni tjetrit per me mar do vieës e tu u bashku ton qe jan sha ma moti njoni me tjetrin”, thuhet në llogarinë e tyre në Instagram.

Nuk ka ende detaje të tjera rreth projektit./Prive.al

Artikuj të ngjashëm