UNIKKATIL PUBLIKON ‘PËR QATO’

By

Reperi shqiptar Unikkatil sapo ka publikuar këngën e tij më të re ‘Për Qato’.

Ky projekt pason këngën ‘Si ni vakt’ të cilin Viktori e lançoi verën e kaluar.

Projekti është realizuar nga studioja e tij Conqueror Record dhe për pak kohë nga hedhja në Youtube ka arritur të grumbullojë rreth dhjetë mijë pëlqime. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm