“Unë s’jam legen”, Stresi i betohet Mbresës se nuk ia bëri ai pyetjen e sikletshme (VIDEO)

By

Stresi i është betuar Mbresës se nuk ia ka bërë ai pyetjen e sikletshme në darkën e të nominuarve.

Ai i tha se nuk është “legen” dhe se nuk ia ka bërë këtë gjë.

Ndërkohë Mbresa tha se nuk e ka problem pasi me vetëdëshirë e ka ndarë historinë e prindërve të saj.

Më poshtë mund të kuptoni detaje nga biseda e tyre.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Artikuj të ngjashëm