Unaza e fejesës së Megan Fox ka një detaj të veçantë që pak unaza në botë mund ta kenë

By

Machine Gun Kelly ka zbuluar një veçori të çuditshme të unazës së fejesës që ai ia dhuroi të fejuarës së tij Megan Fox.

“Lloji i unazës është në fakt me gjemba. Pra, nëse ajo përpiqet ta heqë, dhemb”, tha ai për Vogue, duke shpjeguar: “Dashuria është dhimbje”!

Deklaratat e tij u bënë publike një javë pasi Kelly, dhe Megan, vulosën fejesën e tyre pas propozimit të tij dramatik.

Megan njoftoi fejesën e tyre duke postuar një video në Instagram që e tregonte Kelly-n të ulur në një gju për t’i propozuar aktores.

Kelly më pas ndau në faqen e tij në Instagram se ai e projektoi unazën në bashkëpunim me argjendarin britanik Stephen Webster.

Në intervistën e tij të re në Vogue, ai tregoi se “një nga gurët e çmuar është një smerald kolumbian i pastër, pa trajtim. Sapo ishte gdhendur në pikën e lotit, direkt nga miniera”.

Ai vuri në dukje më tej: “Dhe diamanti ishte direkt nga Stephen. Koncepti është që unaza mund të shkëputet për të bërë dy unaza”.

Duke demonstruar, ai tha: “Kur është së bashku, mbahet në vend nga një magnet. Pra, e shihni se si bashkohet? Dhe pastaj formon një zemër të errët,” përfundoi Machine Gun Kelly.

Artikuj të ngjashëm