Uki publikon “T’kom dashtë”: Një tjetër baladë e ndjerë nga artisti!

By

Këngëtari Uki Latifi, sapo ka publikuar projektin e tij më të ri që vazhdon zinxhirin e tij në balada.

“T’kom dashtë” mban emrin kënga e cila është krijuar nga Prygo, me tekst e muzikë të vetë Ukit, teksa klipi mban emrin e Flamur Thaçit.

Ky projekt pason “Jena dashni” një produksion për të cilin u bë bashkë me dy Dj, Dagz dhe PM. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm