Ujë e sapun, Mihrije Braha tregon si duket pa Make Up! (FOTO)

By

Këngëtarja Mihrije Braha, gjithmonë është përfolur për dukjen e saj. Ajo, ka ruajtur freskinë rinore dhe gjithnjë është komentuar se si ia arrin që përkundër viteve që ka, të duket shumë më e re.

Dikush mund të pretendojë se është grimi ai që e zbukuron Mihrijen, dikur trajtimet e lëkurës e dikush që ka bërë ndonjë ndërhyrje estetike.

Mirëpo këngëtarja e ka dëshmuar se duket pothuajse njësoj edhe kur nuk është e grimuar.

Ajo ka publikuar një fotografi në Instagram, ku shfaqet pa make up dhe natyrale. /Prive.al

View this post on Instagram

Edhe pa makeup….M B

A post shared by Mihrije Braha (@mihrijebraha) on

Artikuj të ngjashëm