Udhëtimi i radhës: Andrra e Sinani nisen për në “fund të botës”

By

Udhëtimin e tyre e nisën me Azinë pasi shkuan në Singapore e në plazhe që vetëm mund t’i keni imagjinuar se ekzistojnë.

View this post on Instagram

.. mit dir bis ans ende der Welt ❤️

A post shared by Aɴdrrα Deѕтαɴι (@andrradestani) on

E dyshja e famshme, bashkëshortët Sinan Hoxha dhe Andrra Destani, udhëtimin e dashurisë po e vazhdojnë edhe në një vend shumë-shumë të largët.

Pa të birin Ansin, ata janë nisur për në Australi.

View this post on Instagram

🏝

A post shared by Aɴdrrα Deѕтαɴι (@andrradestani) on

Është Andrra ajo që ka treguar se ku po fluturon cifti, duke publikuar një fotografi nga aeroporti me mbishkrimin: Destinacioni i radhës Sydeny!

Udhëtim të mbarë…

Artikuj të ngjashëm