U tha se u ndanë, çifti i famshëm mbyllë gojët e liga dhe shfaqen bashkë (FOTO)

By

Një fshirje e fotografive në Instagram, mjafton që menjëherë të fillojnë aludimet për ndodhitë e reja në mes një çifti.

Dyshja e famshme, basketbollisti Dardan Berisha dhe Florenta Islami, u përfolën për një ndarje, por ata janë parë bashkë në dasmën e Labit.

Dardani e Florenta, po duken tejet elegantë krah njëri tjetrit në një fotografi që bukuroshja e ka publikuar në Instagram.

Pas raportimeve në media se ata kishin ndarë rrugët, ja ku vjen ky imazh që e vërteton se ata janë bashkë dhe të lumtur e Florenta shkruan: “Të dua përgjithmonë”. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm