U tha se ishte në lidhje me Kejsin, flet Seldi…

By

Pasi nxori këngën “Ska dashni” me Kejsin, në mediat rozë u tha se Seldi kishte filluar një lidhje të re me bukuroshen shqiptare.

Asnjëri nuk komentuan rreth këtij lajmi deri sot…

Ka qenë Seldi ai i cili përmes një fotografie të postuar në Instagram konfirmoi statusin e tij.

“Djalë beqar”, ka shkruar këngëtari nën imazhin i cili mori goxha pëlqime dhe komente nga vajzat.

Seldi ka qenë i fejuar me Mimoza Shkodrën për disa muaj, por çifti i dha fund lidhjes duke mos treguar arsyen për publikun./Prive.al  

https://www.instagram.com/p/Bs7_xcshcM7/

Artikuj të ngjashëm