U ribashkuan në fillim të këtij viti, Rita Ora u nda prapë nga i dashuri

By

Rita Ora dhe i dashuri i saj producent Andrew Watt thuhet se janë ndarë përsëri.

Rita Ora and Andrew Watt

Aktorja Fifty Shades of Grey, 28 vjeçare dhe Andrew  u kthyen së bashku në fillim të këtij viti pasi u ndanë në shtatorin e vitit të kaluar.

Andrew dhe Rita u takuan për dy vjet para kësaj dhe duket se ata po ndajnë rruhet përsëri sipas The Sun.

Ai me sa duket u ka thënë shokëve të tij që “këtë herë është fundit herë”. Këngëtarja dhe producenti u përpoqën t’i japin romancës së tyre një shans tjetër në mars për të parë nëse ishin për njëri tjetrin.

Image result for rita ora and andrew watt

Një burim tha në atë kohë: ‘Rita dhe Andrew u ndanë sepse ishin aq të zënë, por ata e kanë kuptuar se duan të bëjnë që gjërat të funksionojnë. ‘Agjendat e dyve janë super të zëna – Rita me Phoenix World Tour të saj dhe Andrew si një nga producentët më të kërkuar në pop.

Image result for rita ora and andrew watt

Burimi: Dailymail.co.uk

Artikuj të ngjashëm