U përfshi në aksident me katër makina, Arnold Schwarzenegger shfaqet në publik

By

Arnold Schwarzenegger u pa kohët e fundit me biçikletën e tij në qytetin e engjëjve.

Ylli i “Terminator” kishte veshur një bluzë blu, pantallona të zeza, këpucë tenisi të bardha, një xhaketë lëkure në kafe të errët dhe aviatorë të zinj.

One person was hospitalized with injuries after the accident. Schwarzenegger's ‘only concern’ was their condition, his rep said at the time.

Dalja e së hënës vjen tre ditë pasi aktori 74-vjeçar u përfshi në një aksident me katër makina në Los Angeles.

Më 21 janar, oficeri i Departamentit të Policisë së Los Anxhelosit Drake Madison konfirmoi për Fox News Digital se “ka pasur një aksident trafiku me katër automjete në Sunset dhe Allenford në orën 4:35 pasdite”.

“Një automjet mbi tjetrin,” tha oficeri, duke shtuar se “një femër u transportua në një spital lokal”.

Në atë kohë, ylli po ngiste një SUV të zezë Yukon kur u përplas me një Prius të kuq, sipas TMZ.

SUV i zi Yukon filloi të rrotullohej dhe përfundimisht u ul në majë të Prius. Makina vazhdoi të rrotullohej në një Porsche Cayenne, raportoi media.

Schwarzenegger ishte mirë, por shoferi i Prius pësoi lëndime gjatë përplasjes. “Shqetësimi i vetëm” i aktorit është gruaja e plagosur, tha një përfaqësues i Schwarzenegger për Fox News Digital. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm