U përfol për ndarje me Krenarin: Me kë po pushon Luana?

By

Vetëm pak ditë më parë u përfol se Luana Vjollca po përjeton një krizë në lidhjen e saj hermetike.

Në mungesë të informacioneve, si zakonisht, shkas u bë fakti që ajo më nuk ndiqet në Instagram me Krenarin, të dashurin e saj tash e një kohë.

E vetëm pak ditë pas këtij raportimi, Luana ka marrë rrugë.

Pasi ka xhiruar dy emisione paraprakisht për të Shtunat, bukuroshja po shijon ca ditë pushimesh në Firence të Italisë.

Por me kë është Luana? Duket se jo me Krenarin…

Fotografitë e prezantueses shfaqin duar femrash duke lënë të kuptohet se sipas të gjitha gjasave, ajo është me motrat dhe kushërirat tjera të familjes. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm