U ndanë pas 17 vitesh në lidhje, vjen ribashkimi i çiftit të famshëm?

By

Jason Momoa dhe Lisa Bonet po anulojnë divorcin dhe fëmijët e tyre janë ‘të emocionuar’, thotë një burim për HollywoodLife EKSKLUZIVE.

Jason Momoa, 42 vjeç dhe Lisa Bonet, 54 vjeç, kanë vendosur t’i japin një tjetër mundësi martesës së tyre. Ata fillimisht zbuluan vendimin e tyre për t’u ndarë në një postim në Instagram më 12 janar, duke thënë: “Ne e lirojmë njëri-tjetrin që të jemi ata që po mësojmë të bëhemi”. Tani, afërsisht gjashtë javë pas atij postimi tronditës në Instagram – i cili që atëherë është fshirë – një mik i yllit të Aquaman i thotë HollywoodLife EKSKLUZIVËSisht se ata kanë ndryshuar mendjen – dhe ata tashmë po jetojnë sërish bashkë!

“Jason u kthye në Lisa rreth dy javë më parë dhe ata janë përsëri shumë së bashku,” tha burimi. “Ata vendosën të punojnë me gjëra në vend që të hedhin poshtë, sepse kanë investuar shumë në njëri-tjetrin.” Dy fëmijët adoleshentë të çiftit – vajza, Lola, 14 vjeç dhe djali, Nakoa-Wolf, 13 vjeç – janë “qartësisht të emocionuar” që prindërit e tyre i kanë dhënë një tjetër rast martesës së tyre”, tha burimi, duke shtuar, “Të gjithë me të vërtetë shpresojnë që ata mund ta bëjë këtë punë këtë herë.” /Prive.al

Artikuj të ngjashëm