U nda nga Irina Shayk, ja çfarë ka thënë Bradley Cooper për të dhe familjen e tij

By

Bradley Cooper e ka pranuar gjithnjë që lidhja me Irinën dhe ardhja në jetë e vajzës së tij i ka ndryshuar jetën.

Bradley Cooper dhe Irina Shayk gjithmonë e kanë mbajtur lidhjen e tyre private, por në muajt para ndarjes së tyre,  aktori foli hapur për ndikimin e thellë që Shayk dhe vajza e tyre kishin pasur në të.

Gjatë një bisede të shkurtë me Oprah Winfrey shpjegoi se të pasurit një familje kishte “ndryshuar gjithçka” për të.

“Vajza jonë, ajo është e pabesueshme,” tha ai për vajzën 2-vjeçare Lea De Seine gjatë një bisede me Oprah në Times Square, duke shtuar se ai e sheh shumë babanë e tij të ndjerë Charles, i cili vdiq në 2011 pasi u ndesh me kancer të mushkërive, në vajzën e tij të vogël.

“Unë nuk mund të besoj se unë do ta pranoj këtë, por kam pasur momente kur … Isha në dhomë me të, unë do të thoja:” Babi “? “Ka disa momente ku ajo duket tamam si babai im.”

Image result for Lea De Seine Shayk Cooper

Cooper falënderoi sinqerisht supermodelen që “ e duroi” gjatë gjithë procesit të punës që ai bënte.

“Më së shumti unë duhet ta falënderoj Irinën, që duronte të gjithë muzikën që po përpiqesha të bëja në bodrumin tonë për një vit”, tha ai. “Faleminderit shumë. Faleminderit.”

Pas katër vitesh që ishin bashkë, Cooper dhe Shayk vendosën të përfundojnë lidhje e tyre dhe po punojnë në mënyrë miqësore se si të ndajnë kujdestarinë e vajzës së tyre.

Bradley Cooper and Irina Shayk

Artikuj të ngjashëm