U munduan të ikin, por Kanye West dhe Irina Shayk nuk u shpëtuan dot paparacëve

By

Modelja Irina Shayk dhe reperi amerikan, Kany West, kohëve të fundit janë përfolur në media rozë për një lidhje të mundshme, pasi ky i fundit i dha fund martesës me Kim Kardashian.

Të dy u panë në një aeroport të Neë Jersey, pasi kishin udhëtuar së bashku nga Franca me një aeroplan privat.

Media ‘DailyMail’ zbuloi fotografitë e çiftit duke bërë një ikje nga gazetarët.

Artikuj të ngjashëm