“U martua, bëri dasmë…” – Mesazhi i Skerdit na habiti të gjithëve (FOTO)

By

Ka ditë që Skerdi poston fotografi enigmatike në Instagram…

Fillimisht i hoqi të gjitha postimet, përfshirë edhe klipet e tij të promovuara në këtë rrjet social dhe fotografi me mijëra pëlqime.

Pasi u përfol në portale se këngëtari nga Shqipëria, dëshmoi se është martuar në fotot e fundit, ai sqaroi gjithçka.

“U martua, bëri dasmë bla bla bla… Edhe pak dite do zbuloj gjithcka. Ja vlen pritja, me besoni…”, ka shkruar Skerdi.

Ndërkohë, Prive raportoi javë më parë se artisti është në përgatitje të një kënge të re për të cilën nuk ka dhënë shumë detaje por sipas përshkrimit, qenka afër për t’u publikuar./Prive.al

https://www.instagram.com/p/BuPXX0DAFdM/

Artikuj të ngjashëm