U komentua për ndryshimin në pamje, Adrola përgjigjet

By

Ikona e bukurisë Adrola Dushi u rikthye me intervista pas një periudhe.

Pas ardhjes nga Amerika me rastin e festave të fundvitit, ajo ndau për “5 data” në Prive jetën e saj.

Por krahas komenteve për rrëfimin, një pjesë e komentuesve pikasën “shëndoshjen” e Adrolës, për të cilën ajo ka dhënë përgjigje.

Fiziku pak më i rrumbullakët, veçanërisht në fytyrë nuk lidhet me gjë tjetër (përfshië botoksin) por vetëm me ca kilogramë më shumë, me të cilët Adrola po ndihet rehat.

Në Instagram ajo mes tjerash është shprehur:

“Po e di që jam shëndoshur dhe s’është që po ndihem keq. Ju dua”

Sidoqoftë, me disa kilogramë më shumë apo më pak, Adrola mbetet yll! /Prive.al

No description available.

Artikuj të ngjashëm