U gabuam?! Afrona befason duke e thënë të kundërtën e asaj që mendonim!

By

Dita e djeshme përkundër që pritej të ishte një ‘E diel’ me jo shumë aktivitete e surpriza në ‘showbizin’ vendour ndodhi të jetë krejtësisht e kundërta.

Lajmi kryesor i ditës së djeshme ishte propozimi i Bleros ndaj Afronës për martesë e cila mbeti e befasuar duke pranuar kështu menjëherë ofertën e të dashurit.

Por dita e sotme po e vërteton pothuajse të kundërtën e lajmit në fjalë pasi që një postim i Afronës në Instagram ngrit shumë dilema të cilat na shtyjnë të mendojmë se martesa e së shtunës nuk ka ekzistuar në fakt.

Kjo pasi në fotografinë e fundit ajo e përshkruan Bleron si ‘bashkëshortin e saj të ardhshëm’ gjë që na çon të mendojmë se faktikisht bëhet fjalë vetëm për një fejesë mes tyre.

Sidoqoftë ditët dhe javët në vazhdim do të zbardhin çdo dilemë sa i përket kësaj çështje. /Prive.al/

 

Artikuj të ngjashëm