U dyshua se Don Xhoni ia drejtoi diss-in, reagon Noizy

By

Reperi Don Xhon publikoi sot projektin e shumëpritur, një diss.

Që prej para publikimit, aludimet ishin të shumta sa i përket emrave të cilëve mund t’iu jetë drejtuar ky diss.

Ndër ta, Noizy dhe Getoar Selimi si më të vjetrit në këtë ‘sport’ për shkak të epitetit ‘plak’.

E ndonëse nuk janë të sigurtë fansat, Noizy e ka marrë si diss drejtuar atij. Ai ka reaguar duke qeshur në InstaStory.

Artikuj të ngjashëm