U deshën gjashtë vite që Mozzik ta publikojë këtë këngë mbrëmë

By

Reperi Mozzik ka publikuar një këngë të re mbrëmë vonë.

Kënga titullohet ‘1 ditë’ por nuk është lansuar as në Youtube e as në Spotify por vetëm në Instagram.

Kjo për faktin se projekti është i vjetër, 5-6 vjet dhe në të Mozzik duket të ketë rastisur vetëm tani, në këto ditë të karantinës.

‘Sa shumë e doja këtë këngë para 5 ose 6 viteve kur e bëra. E sot e gjeta në kompjuter në shtëpi, e dëgjova e më dha të njejtin emocion. E pikërisht sot ku po rrimë të gjithë në shtëpi , e keni dhuratë këtë këngë nga unë qe u punua gjatë viteve 2014/2015 por te unë ende e freskët’ – ka deklaruar Mozzik në postimin e bërë.

Për një grimcë Mozzik të vjetër, larg komercialitetit dhe trendit të ditëve të sotme, shijojeni ‘1 ditë’ të plotë më poshtë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm