U cilësua si ndër më të mirat, por nuk preki finalen: Flet Kanita pas Fest 58!

By

“Ankth” është kënga me të cilën mori pjesë në festivalin e fundvitit në Radio Televizionin Shqiptar, mirëpo Kanita Suma edhe u cilësua si një ndër më të mirat në blogjet ndërkombëtare të Eurovision Song Contest, ajo nuk arriti të prek finalen.

E mbi këtë çështje për herë të parë u deklarua para kameres së Prive duke zbuluar ndjenjat dhe rrugëtimin e “Ankth”.

Përpos, kësaj Kanita promovoi edhe projektin më të ri që tashmë është publikuar dhe po merr pëlqimet e para “Fllad”.

Ky vit duket se do të jetë goxha i mbushur me punë për artisten, detajet të cilat i zbuloi në këtë intervistë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm