U bë nënë, por çka e mallëngjeu Fifin kaq shumë?

By

Para pak javësh, Fifi u bë nënë.

Artistja solli në jetë një djalë me të dashurin e saj Adisin, larg trojeve shqiptar.

Ajo vendosi ta lindte foshnjën në Amerikë ku po qëndron ende.

Së fundmi, Fifi u mallëngjye dhe këtë e ndau me fansat në Instagram.

Ajo tha se ka mall për kohën kur ishte fëmijë teksa postoi një foto të një parku ku duken disa prej tyre.

Shihni postimin e saj më poshtë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm