U bë nënë: Për të parën herë Adelina Ismaili rrëfen ndjenjën më të bukur (VIDEO)

By

Shumë kush mezi ka pritur që ta shohë sërish pranë këngës e skenës.

Dhe diva Adelina Ismaili, këtë nëntor iu kthye asaj.

Ajo performoi në fushatën elektorale të Lutfi Hazirit, i cili në betejën e balotazhit për kryetar të Gjilanit, doli fitues.

Por prapa kuontave të kësaj ngjarjeje, Ismaili ka folur për Prive.

Ajo rrëfen për herë të parë ndjenjën e të qenit nënë dhe se si po ndjehet tani që e ka në jetë edhe Uliksin!

Ndiqeni intervistën.

 

 

Artikuj të ngjashëm