U bë 26 vjeçe dhe kështu festoi Adrola Dushi mbrëmë

By

Modelja e famshme shqiptare Adrola Dushi, ka festuar mbrëmë pas mesnate ditëlindjen.

Kësaj here, për 26 vjetorin e saj, ajo u ndodh në Shtetet e Bashkuara ku edhe po punon prej kohësh në industrinë e modës.

E shoqëruar nga mikja e saj më e mirë, po ashtu modele, Xhesika Berberi, Dushi ka festuar në njërin nga restorantet e Sohos në New York.

Përndryshe modelja edhe pse vetëm 26 vjeçare, është nëna e një djali me emrin Troi, nga martesa e saj e parë e cila ka përfunduar me divorc. /Prive.al

https://www.instagram.com/p/Buev2Jkl-nq/

Artikuj të ngjashëm