‘Turp’ – Besa ka dy fjalë për Shqipërinë që nuk shpalli ditë zie pas aksidentit në Bullgari

By

Besa Kokëdhima ka reaguar pasi Shqipëria nuk shpalli ditë zie për viktimat e aksidentit në Bullgari.

Bullgaria, Maqedonia e Kosova e kanë bërë një gjë të tillë, e artistja pati dy fjalë për shtetin amë, që nuk bëri të njëjtën.

Postimin e saj më pas e ka ripostuar Tuna, e cila është shtetase e Maqedonisë.

Ndryshe, dje në aksident humbën jetën 45 shqiptarë, dhe 7 shpëtuan./Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm