Turneu europian i Dua Lipës shtyhet për vitin 2021

By

Ishte paraparë që Dua Lipa të nis turneun europian për promovim të albumit në muajin prill të këtij viti.

Mirëpo, përhapja e pandemisë bëri që gjithçka të shtyhej.

Mirëpo, tani kemi datat e reja e “Future Nostalgia Tour” e ato janë zhvendosur për vitin 2021 dhe do të filloj nga janari.

Biletat e blera për 2020 do të jenë valide edhe për vitin tjetër./Prive.al

Artikuj të ngjashëm